Правова освіта є складовою частиною системи освіти і має на меті формування високого рівня правової культури та правосвідомості особи, її ціннісних орієнтирів та активної позиції як члена громадянського суспільства. Правова культура передбачає знання основних положень чинного законодавства та вміння ними користуватися. Курс лекцій "Правові аспекти розвитку освіти" допоможе краще зрозуміти слухачам курсів підвищення кваліфікації права та обов'язки учасників освітнього процесу, методи ефективного вирішення спірних правовідносин.

На курсі є дидактична картка, в якій є майже вся інфа що до практичних, термінів здачі, оцінювання і т.п.

В нас предмет складатиметься з двох модулів: КТ в дистанційній освіті і КТ в тестуванні
Кожень модуль містить 5 практичних, за які можна отримати по 10 балів. Практичні виконувати в електронному вигляді, все оформляти по стандартам Франчука(десь має бути на курсі) і все відправляти на мудл. Кожну роботу треба захищати показуючи що Ви зробили і відповідати на контрольні запитання.
ВСІ скріншоти треба робити таким чином, щоб було видно ВАШ обліковий запис мудла, тобто скриншот вікна на фоні браузера.

За весь предмет можна отримати 144 бали, які потім переведуться в 100 бальну шкалу. Детальніше це можна подивитись в дидактичні картці.
В самому кінці в нас буде типу "екзамен". Він не офіційний, але оцінка буде рахуватись так само як на екзаменах: фінальний тест + поточна оцінка і це все ділиться на 2.

Відбірковий етап конкурсу "ЕРУДИТ ФІЗМАТУ - 2007"

Охорона праці - це система правових, соціально-економічних,організаційно-технічних, санітарно-гігієнічних і лікувально-профілактичних заходів та засобів, спрямованих на збереження життя, здоров'я і працездатності людини у процесі трудової діяльності.

Закон України "Про охорону праці" Стаття 1.

Курс містить матеріали для визначення ІКТ компетентності майбутніх науковців